Light Chocolate Brown 2B

Alla våra färger finns oftast i flera olika metoder - Bland annat hårträns, clip on, tape extensions och Invisible Wefts. Se här vilka metoder just denna färg finns i, och välj din favoritmetod.
Nyhet
Tape extensions - Light Chocolate Brown 2BTape extensions - Light Chocolate Brown 2B
Köp 3 betala för 2
Color sample - Light Chocolate Brown 2BColor sample - Light Chocolate Brown 2B
Nyhet
Clip on - Light Chocolate Brown 2BClip on - Light Chocolate Brown 2B
Clip on - Light Chocolate Brown 2B REA-prisFrån 1.599,00 kr
Nyhet
Nail Hair - Light Chocolate Brown 2BNail Hair - Light Chocolate Brown 2B
Nail Hair - Light Chocolate Brown 2B REA-prisFrån 1.049,00 kr
Nyhet
Invisible Tape Weft - Light Chocolate Brown 2BInvisible Tape Weft - Light Chocolate Brown 2B
Nyhet
Hårträns - Light Chocolate Brown 2BHårträns - Light Chocolate Brown 2B
Hårträns - Light Chocolate Brown 2B REA-prisFrån 1.149,00 kr
Nyhet
Halo extensions - Light Chocolate Brown 2BHalo extensions - Light Chocolate Brown 2B
Invisible weft - Light Chocolate Brown 2BInvisible weft - Light Chocolate Brown 2B
Nyhet
Invisible Clip In - Light Chocolate Brown 2BInvisible Clip In - Light Chocolate Brown 2B
Nyhet
Clip in Ponytail - Light Chocolate Brown 2BClip in Ponytail - Light Chocolate Brown 2B
Hitta rätt färg på dina hair extensions

Är färgen inte rätt?

Få en fullständig översikt över alla våra färger i färgkartan.

Se färgkarta

Vad ska jag välja?

Det finns många saker i livet som är komplicerade – att välja rätt extensions behöver inte vara en av dem.

Få hjälp med att välja metod

Google-recensioner

Våra 250 000+ nöjda kunder är helt övertygade

Fadia Alrakbi

Super nöjd!
Super nöjd!

Emilia Frendegard

Så nöjd med alla produkter och kvalitén på produkterna.
Så nöjd med alla produkter och kvalitén på produkterna.

Carolina Andersson

Såå nöjjjd!
Såå nöjjjd!

Sabine Timgren

Fantastiskt bra hår. Bra pris också med tanke på hur hållbart det varit. Ändra er inte utan fortsätt med bra pris för...
Fantastiskt bra hår. Bra pris också med tanke på hur hållbart det varit. Ändra er inte utan fortsätt med bra pris för bra produkter, så vi vanligt folk har råd till vacker hår😄

Izsák Laura Antonia

Perfekt 👌🏻
Perfekt 👌🏻

Charlotte Jørgensen

Snabb leverans och fina färger 👍❤️
Snabb leverans och fina färger 👍❤️

Amanda Lindh

Väldigt lätt att beställa och leveransen gick super gott. Håret ser väldigt bra ut och ska snart sätta in det så får ...
Väldigt lätt att beställa och leveransen gick super gott. Håret ser väldigt bra ut och ska snart sätta in det så får vi se hållbarheten!

Katarina Olofsson

Lika nöjd som vanligt
Lika nöjd som vanligt

Anastasia Holmberg

Jag har beställt av denna sida återkommande i 2 år, luxury har en bra ”livslängd”
Jag har beställt av denna sida återkommande i 2 år, luxury har en bra ”livslängd”

Valentina Kljajic

Jättenöjd med min produkt, snabb leverans och bra kvalité!
Jättenöjd med min produkt, snabb leverans och bra kvalité!

Winnie Holm

Bra kvalitet snabb leverans Bra erfarenhet
Bra kvalitet snabb leverans Bra erfarenhet